Fotografie v rámu

Fotografie v rámu jsou skvělým doplňkem Vašeho interiéru. My Vám je vyrobíme!

Velikosti a formáty

Na velikosti záleží a u fotografií to platí dvojnásob. Větší fotografie je vždy mnohem působivější než menší. Velmi zajímavé jsou také kombinace různých velikostí fotografií či rozdělení jedné fotografie do několika samostatných rámů.

Vyrobíme jakékoli fotografie podle Vašeho přání od rozměru 30x20 cm do 100x300 cm. Umíme i atypické formáty např. dlouhé panoramatické fotografie, fotografie skládané do různých tvarů i opravdu veliké fotografie.

Jak to děláme?

Vaše fotografie nejprve pečlivě upravíme, aby vypadaly co nejlépe a všechny úpravy s Vámi odsouhlasíme. Pak je vytiskneme, zalaminujeme, nalepíme na desku a zarámujeme do Vámi vybraného rámu.

Tiskneme na strojích CANON iPF 8400 a CANON iPF 6100 s 12 barevným pigmentovým inkoustovým systémem Lucia II, umožňující tisk v rozlišení až 1200 x 2400 dpi. Tiskneme na fotopapíry značek Canon a Hahnemühle s povrchem Glossy, Matt, Satin, Glacier a gramáží od 150 do 300 g/m2.

Používáme vysoce kvalitní materiály s dlouhou životností. Díky tomu Vaše fotografie budou skvěle vypadat a zachovají si své vlastnosti po mnoho let.

Laminace fotografií

Pro zvýšení ochrany a životnosti vytištěných fotografií doporučujeme laminaci. Při laminaci je fotografia přelepena tenkou průhlednou fólií, chránící fotografii před vyblednutím a částečně i před mechanickým poškozením. Fotografii můžete bez obav otřít od prachu či od otisků prstů např. vlhkým hadříkem.

Laminace propůjčí vašim fotografiím skvělý vzhled a dlouhou životnost.

Zalaminovanou fotografii nemusíte chránit sklem, takže nevznikají nežádoucí odlesky a fotografie je velmi lehká.

Používáme špičkové UV laminace značky NESCHEN, s nimiž máme dlouhodobě ty nejlepší zkušenosti.

Matná laminace je ideální povrch pro naprostou většinu fotografií. Dodává jim velmi exkluzivní a příjemný vzhled bez odlesků. Jsou-li fotografie opatřené matnou laminací dostatečně nasvíceny, odmění se vám úžasným podáním barev a hloubky obrazu.

Lesklá laminace zvyšuje pohledovou ostrost, barevnost i kontrast fotografie a vypadá skvěle např. u fotografií vody, nablýskaných karoserií automobilů apod. Na jejím povrchu však vznikají vysoké odlesky, což může být v některých případech nežádoucí.

Saténová laminace je podobná matné laminaci, bez odlesků, ale s "hrubším" povrchem. Lehce snižuje kontrast a barevnost a vypadá skvěle zejména na černobílých fotografiích.

Rámování fotografií

Vhodně zvolený rám dodá vaší fotografii i vašemu interiéru styl a osobitost a výrazně posílí její výsledný efekt.

Pro rámování fotografií používáme kvalitní hliníkové a dřevěné profily NIELSEN, které jsou k dispozici v široké nabídce tvarů a barev. Vybírat můžete z online katalogu - viz odkazy dále

  • Fotografie nejčastěji rámujeme bez skla - zalaminovaná fotografie je dostatečně chráněná před UV zářením i před mechanickým poškozením.
  • Fotografie bez skla je mnohem "bezprostřednější" a bez nežádoucích odlesků. Je také výrazně lehčí, odolnější a levnější.
  • Fotografie bez skla může být opatřena vytištěnou paspartou libovolné šířky i barvy (např. bílá, šedá, černá...), tištěným vnitřním rámečkem či linkou, signaturou, textem apod.
online katalog hliníkových rámovacích profilů NIELSEN
online katalog dřevěných rámovacích profilů NIELSEN

Ceny fotografií v dřevěném nebo hliníkovém rámu Nielsen

Vzhledem ke značnému množství materiálů, rozměrů, desek, rámů a možností jejich kombinací zde uvádíme pouze ceny a rozměry nejžádanějšího provedení zarámovaných fotografií. 

Budete-li  mít zájem o jiné provedení fotografie - např. jiný rozměr, papír, rám, materiál desky apod. rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. 

Poskytujeme zajímavé množstevní slevy pro fotografy, nebo např. pro tisk fotografických výstav.

V ceníku jsou uvedeny fotografie v tomto provedení:

  • 12 barevný inkoustový tisk Canon Lucia
  • kvalitní fotopapír CANON
  • matná nebo lesklá UV laminace Neschen
  • nalepena na desce Kapa plast 5 mm
  • zarámována v hliníkovém (profily č. 01 nebo 02) nebo v dřevěném rámu Nielsen (profily Tinta, Lória, Pinos)
30 x 30 cm 810,- Kč
30 x 40 cm 990,- Kč
30 x 45 cm1.090,- Kč
60 x 40 cm1.390,- Kč
60 x 45 cm1.520,- Kč
60 x 60 cm1.900,- Kč
60 x 80 cm2.150,- Kč
60 x 90 cm2.375,- Kč
90 x 90 cm3.250,- Kč
100 x 67 cm2.750,- Kč
100 x 75 cm3.000,- Kč
100 x 100 cm3.690,- Kč
100 x 120 cm4.450,- Kč
100 x 150 cm4.990,- Kč

ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%

guarantee1

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

Jsme si jisti vysokou kvalitou naší práce i použitých materiálů, a proto vám nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud nebudete s naší prací spokojeni.
U nás máte jistotu perfektních fotografií s dlouhou životností.